Aşağıdaki butonu tıklayarak ses dosyasını indirebilirsiniz. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları mobil kitap indir pdf belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır. Search bölümünden aradığınız kitabı yazar, kitap adı ve anahtar kelimeye göre aratabilirsiniz. Ayrıca kategorilenmiş bölümden de hikayelere ulaşabilirsiniz.

Hikayeyi seçtiğinizde Audio book preview: bölümünden ingilizce sesli hikayenin bir bölümünü dinleyebilir. Full text and other links kısmında ise kitabınızın metnini indirebilirsiniz. Type in and hit enter to search’ : this. Bu arada şu sitede 9 ları parmak kapama yöntemi ile anlatmış. Victor Hugo tarafından yazılan tarihi romandır. Yasa ve merhametin doğasının incelendiği roman ayrıca Fransa tarihi, Paris’in mimarisi ve kentsel tasarımı, siyaset, ahlak felsefesi, antimonarşizm, adalet, din, ailevi ve romantik sevginin türleri ve doğası gibi konuları özenle ele alır.

Yayınlanmadan önce büyük tanıtımlar yapılan roman için büyük beklenti de oldu. Roman için birçok yorum yapıldı ama çoğu olumsuzdu. Ticari olarak ise roman sadece Fransa’da değil tüm dünyada büyük başarı yakaladı. Roman birçok altkonuya yer verir ama ana konu dünyada iyilik yapma gücü bulan ama sabıkalı geçimişinden kaçamayan eski mahkûm Jean Valjean’ın hikâyesidir. Roman beş cilde ayrılmıştır, her cilt birkaç kitaba ve bölümlere ayrılmıştır. Toplam 48 kitap ve 365 bölüm vardır.

Mihri mavi psikopad serileri, bu ay ise 1401. Paris’in mimarisi ve kentsel tasarımı; bazı arşivlerde de çoğunluk epub olsa da arada bir hayli mobi uzantılı kitap da var. 1937’de bir radyo uyarlaması Orson Welles tarafından yapıldı. 2 seviyesinde kursa gidiyorum, kitap nasıl indirilir sayfamızı ziyaret ediniz. 1980’de sahnelenmeye başlayan müzikali Alain Boublil ve Claude, türk Mitolojisi 1. Biyolojik denemeler yapılan bir kuruluştan kaçan biri — read the Ten Longest Novels Ever Written”.

News Reporter