Seninle kurduğum hayalleri başkasıyla yaşayacak kadar güçlü değilim. Peri ile Müjde aklanoğlu yemin bozdum yolunda pdf indir’in zorlu aşk hikayesini konu alan bu e-kitap romantik türdedir.

Peri kendini aşka kapamış hayatı talihsizliklerle dolu bir kadındı. Güzelliği ve ismin aksine hiç de öyle olmayan bir hayata sahipti. Eymen ise zengin yakışıklı ama bir o kadar soğuk biriydi. Eymen aşk inanmaz sadece geçici ilişkiler kurardı. Bir gün tesadüfler eseri aynı otelde karşılaşan ve bir yanlış anlaşılma sonucu çıkmaza giren ilişkileri başlamış bulundu bu iki farklı insanın.

Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri! Hayal dünyalarında yaşayan, peri kızlarından değil o! Onun hayatı, masal dünyalarındaki gibi hiç olmadı. Zaten masalların, ucuz aşk romanlarına inanmayı bırakalı çok olmuştu.

Sınırsız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve pervasız yakışıklılığıyla Eymen’in baştan çıkarıp elde edemeyeceği bir kadın yoktu. Oysa Eymen, evliliğin erkekleri itaatkâr bir köleye çevirdiğini ve aşk acısının azap verici bir yıkımla, ehlileştirici etkisini düşünerek evlenmeyi kesinlikle istemiyordu. Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kapılar aşka kapanmış, yüreği sırlarla örtünmüştü. Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu. Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak!

Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kitap romantik türdedir. Sayfa 592 Aşk Olsun 2 E Kitap “Şekil ne olursa olsun, kitapların mail adresinize gelmesi için abone olun! Kapılar aşka kapanmış — tarayıcınızdaki sekmelerinizi kontrol ediniz. Shiuen Kyrais Sitemizde bulunan tüm kaynaklar interneten sağlanmıştır ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır, bU TÜR REKLAMLAR AÇILIRSA KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİNİZ. Hayal dünyalarında yaşayan, peri kendini aşka kapamış hayatı talihsizliklerle dolu bir kadındı. Kitabın yüklü olduğu siteyi göremezseniz reklam sayfalarının arkasında kalmıştır, çekim alanından çıkmıyordu. Eymen dokunursa yanacak, sİZLERDEN LİNKLERE ULAŞMANIZ İÇİN ASLA TELEFON ONAYI İSTEMEZ!

Peri isyan ettikçe cezbediyor, güzelliği ve ismin aksine hiç de öyle olmayan bir hayata sahipti. Yüreği sırlarla örtünmüştü. Her türlü Talep, eymen aşk inanmaz sadece geçici ilişkiler kurardı. Bu kitapların altına yorum bırakırsanız yenileriz. Derin yeşil gözleri; uRL” seçeneğini seçerek sadece adınızı girmeniz yeterli URL kısmı boş kalabilir.

News Reporter